Autobusová doprava Slovensko – Anglicko

S nami sa dostanete do cieľa včas, bezpečne a komfortne. Navyše za veľmi prijateľnú cenu. Nielen cesta, ale zážitok.

Ako medzinárodná cestovná a prepravná agentúra sa sústredíme na prepravu osôb z východiskového bodu do cieľovej destinácie. Zabezpečujeme prioritne autobusovú prepravu na trase Slovensko – Anglicko. Pravidelnosť liniek je závislá od konkrétnej destinácie. Postaráme sa o vašu prepravu do celej Európy.

Najkvalitnejšia autobusová preprava na trase Slovensko – Anglicko

Potrebujete sa dostať do Anglicka? Trasa pri využití našich služieb je nasledovná: Michalovce – Košice – Prešov – Levoča – Poprad – Ružomberok – Žilina – Považská Bystrica – Trenčín – Praha – Plzeň. Autobusy prichádzajú do Anglicka a pokračujú na trase Dover – Chatham – Londýn – Leicester – Peterborough – Birmingham – Derby – Sheffield – Rotherham – Bradford.

Autobusová preprava Slovensko – Nemecko je realizovaná na tejto trase: Michalovce – Košice – Prešov – Levoča – Poprad – Ružomberok – Žilina – Považská Bystrica – Trenčín – Piešťany a po príchode do Nemecka pokračuje na trase Mníchov – Augsburg – Ulm – Stuttgart – Karlsruhe – Mannheim – Frankfurt nad Mohanom.

Autobusová preprava Slovensko – Taliansko je realizovaná na trase: Michalovce – Košice – Prešov – Levoča – Poprad – Ružomberok – Žilina – Považská Bystrica – Trenčín – Piešťany a v Taliansku autobusy pokračujú na trase Udine – Padova – Bologna – Firenze – Rím.

Veľkou výhodou autobusovej prepravy oproti leteckej je možnosť prepravy väčšieho množstva batožiny, v niektorých prípadoch úplne zadarmo, alebo len za symbolický poplatok.

autobus

Kúpte si lístok online

Odvezieme vás do požadovaného cieľa

Objednať dopravu
lietadlo

Kúpte si letenku online

Zaistite si svoju letenku včas

Objednať dopravu
zajazd

Kúpte si zájazd online

Rezervujte si svoj vysnívaný zájazd

Objednať dopravu
letisko

Zaistite si prepravu na letisko online

Nezmeškáte už žiadny let

Objednať dopravu

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox